Prečo nakupovať u nás

1. Vyššia kvalita a nižšia cena

Sme profesionálny výrobca batérií s viac ako 10-ročnými skúsenosťami vo výrobe a predaji. Kontrolujeme kvalitu výrobkov na vysokej úrovni už pri zdroji a predávame ich zákazníkom za ceny z prvej ruky. Môžete si kúpiť kvalitnejšie produkty za dostupnejšie ceny!

2. Široká škála produktov

NotebookBateria.sk má doteraz viac ako 400 000 batérií pre väčšinu druhov notebookov a niektoré ďalšie zariadenia. NotebookBateria.sk neustále vyvíja a pridáva produkty, aby vyhovovali vašim požiadavkám.

3. Rýchla doprava

Sľubujeme odoslanie balíka do 1-2 pracovných dní od prijatia objednávky. Ak je položka na sklade v miestnom sklade, doručenie trvá iba 3-5 dní.

4. Záruka na tovar

NotebookBateria.sk sa zaviazala poskytovať svojim zákazníkom kvalitné produkty. Všetky batérie sú čipy triedy A+ od známych výrobcov a prešli mnohými medzinárodnými bezpečnostnými certifikáciami. Predávame nielen produkty, ale aj služby a dôveru! Okrem toho pre vás ponúkame 30-dňovú záruku vrátenia peňazí a 12-mesačnú záruku na produkt.

5. 100% bezpečná platba

NotebookBateria.sk berie osobné údaje veľmi vážne a podnikneme všetky potrebné kroky, aby sme zaistili 100% bezpečné nakupovanie. Všetky platby sú garantované službou PayPal. Nakupujte s dôverou!