Záruka na tovar

NotebookBateria.sk vyberá batérie na predaj na základe ich vynikajúceho dizajnu a overenej hardvérovej spoľahlivosti. Všetky vaše objednávky kontrolujeme už vo fáze balenia, aby sme sa uistili, že je súčasťou balenia aj príslušenstvo.

Pred zabalením a odoslaním objednaných produktov k vám vykonávame prísny proces testovania, aby sme sa uistili, že sú funkčne správne.


30-dňové vrátenie peňazí

Na všetky batérie sa vzťahuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí! Do 30 dní od prevzatia môžete u nás zakúpené výrobky vrátiť z akéhokoľvek dôvodu. Kliknutím sem získate viac informácií o pravidlách vrátenia tovaru.

Poznámka: aby ste mali nárok na vrátenie peňazí, musíte nás najprv kontaktovať a počkať na pokyny pred odoslaním výrobku späť.12-mesačná záruka

1. Podmienky služby

Všetky výrobky je možné vrátiť a požiadať o bezplatnú opravu, ak nie sú predmetom žiadneho umelého poškodenia porucha výkonu do jedného roka od dátumu nákupu.

Poskytnite účinný dôkaz o probléme s výrobkom (obrázok alebo video), pošlite ho na e-mailovú adresu nášho zákazníckeho servisu a vráťte batériu podľa pokynov, aby ste získali bezplatný servis.

Poznámka:
Ak je batéria v prevádzke, je potrebné, aby ste ju používali v súlade s platnými predpismi. Nabíjateľná batéria je spotrebný výrobok. V závislosti od aplikácie a režimu používania je normálne, že maximálna kapacita všetkých nabíjateľných batérií sa časom postupne znižuje. Preto sa na zmeny kapacity batérie nevzťahuje záruka.

2. Záručný postup

①Kontaktovať zákaznícky servis→②Kontrola zákazníckeho servisu→③Vrátenie výrobku→④Po oprave

1) Kontaktujte zákaznícky servis: Pre ďalšiu pomoc kliknite na „Kontaktujte nás“.

2) Kontrola zákazníckeho servisu: Po schválení vašej žiadosti našim popredajným zákazníckym servisom vám na vašu e-mailovú adresu zašleme príslušné číslo RMA (Return Merchandise Authorization). Číslo RMA označte/odtlačte/napíšte na vonkajšiu stranu prepravného balíka.

Tipy:
Na všetky vrátenia je potrebné číslo RMA (Return Merchandise Authorization). Naše popredajné oddelenie nebude akceptovať vaše vrátenie tovaru bez čísla RMA.

3) Vrátenie výrobku: Číslo RMA bude po vydaní platné 30 dní, počas ktorých nám musí byť vrátený výrobok (výrobky) doručený (doručené). Pri odosielaní nám, prosím, poskytnite príslušnú kuriérsku službu a informácie o sledovaní, aby sme mohli sledovať váš vrátený balík.

4) Po oprave: Po prijatí vráteného balíka naše technické oddelenie skontroluje vrátený tovar. Batériu preplánujeme do 2-7 pracovných dní po obdržaní tovaru.

Poznámka: NotebookBateria.sk si vyhradzuje právo odmietnuť opravu, ak sa na tovar nevzťahuje záruka.

3. Podrobnosti o záruke

Na nasledujúce podmienky sa nevzťahuje záruka na batérie:

① Batérie objednané u iných obchodníkov.
② Výrobky, ktoré sú mimo záruky.
③ Poškodenie spôsobené nesprávnou prevádzkou alebo nedostatočnou ochranou zákazníka.
④ Poškodenie spôsobené požiarom, povodňou, vojnou, násilím alebo inou podobnou udalosťou.
⑤ Odstránenie záručnej nálepky alebo manipulácia s vnútorným akumulátorom.
⑥ Úprava alebo servis prostredníctvom odborníka mimo NotebookBateria.sk.
⑦ Kapacita batérie sa znížila v dôsledku dlhodobého používania.